Köşeyazarı.info Hakkımızda

Köşeyazarı.info bir sgn media&networks yayını olup, 2013 senesinin 15 Kasım tarihinde yayına açılmıştır. Sitenin amacı Türkiye'de yayında olan tüm platformlardaki köşe yazarlarının biyografilerini tek bir site altında toplayıp, bu biyografilere kolay erişimi sağlayabilmektir. Gerçek amacımız tüm köşe yazarlarının tüm köşe yazılarını tek bir site altında toplamak olsa da köşeyazarı.info bu oluşumun gerçekleşebilmesi için önemli bir ayak olacaktır.

Kendi içinde bir çok linke sahip olan sitemiz özel linklendirme sistemi sayesinde çalışmaktadır. Bir de bu linkleri değerlendirmek adına köşe yazarlarının tüm köşe yazıları bloğumuz da uzun süredir hizmet vermektedir.

SGN media&networks ün esas amacı Türkiye'de sınırsız sayıda, eşsiz bilgilerle donatılmış reklam ağı yaratacak web siteleri açmaktır. Köşeyazarı.info bu reklam ağı sitelerinin yüzlercesinden yalnızca birisidir.

Bize ulaşıp, istek, talep, arz, şikayet, hata bildirimlerinizi iletmek isterseniz sgn nin web sitesindeki siteler bölümünden köşe yazarı iletişimi seçip bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz.