Didem Şarman / Posta
Yaşam / Sosyal
Email adresi: inci.didem@gmail.com

İnci Didem Şarman

22.09.1986 İzmir Karşıyaka doğumluyum. Başak burcuyum. Dokuz yaşında başladığım yelken sporuna onüç sene aktif olarak devam ettim ve Türkiye'de aldığım dereceler ve şampiyonluklar dışında, milli sporcu olarak ülkemizi uluslararası yarışlarda defalarca temsil ettim. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi, Başbakanlık, İstanbul Üniversitesi gibi seçkin kurumlarca iki kez "yılın" sporcusu ödülüne layık görüldüm. 2003'te yelken dalında Dünya üçüncülüğüne ve Avrupa'da özel bir yarışta birinciliğe sahip oldum. Elit sporculuğu bıraktıktan sonra, spor hayatıma antrenörlük yaparak devam ettim. Önce alt yapı daha sonra da yarış takımlarının başında bulunup, çalışmalarıma dört yıl devam ettikten sonra 2009 yılında antrenörlüğe ve yelken hayatıma veda ettim.


Çocukluğumdan beri gördüğüm rüyalar ve kendimi geliştirme çabam, aynı yıl bana ruhun davranışlarını anlamam konusunda yepyeni bir yol açmış oldu. Şükürler olsun ki, alanında çok yetenekli insanlarla karşılaştım ve Tanrı'nın benim üzerimdeki hayaline aracı olmalarına izin vererek, kendi hayatımda ve özellikle de ailemle olan ilişkilerimde dönüşüm yaratmaya başlamış oldum. Bu dönüşümün temeli Aile Dizimi çalışmalarına katılmamla birlikte hayat buldu. Yaklaşık iki yıl boyunca aktif olarak aile dizimi çalışmalarında yer aldım ve önce aile ilişkilerimi iyileştirme yolunu seçtim. Devamında Yaşam koçluğu, Reiki, Nlp, Eft, Hipnoz, Deeksha, Esma-ül Hüsna çalışmaları, Kuantum Düşünce tekniği uygulayıcılık ve rüyalarla ilgili eğitimlere giderek, sürecime büyük katkıda bulunan eğitimlerimi tamamladım.


Ruhun aklına yönelik insan davranışlarını anlamlandırmak ve insanların yaşam yollarını neşe, keyif ve mutlulukla yürüyebilmelerine destek olmak adına bu yola çıktım. Bu süreçte her insanın içinde yaratılıştan muhteşem bir potansiyel olduğunu keşfettim ve insanların kendileri için daha iyi bir yaşamı hak ettiklerine inandım. Bu inancımı, gelen danışanlarımın hayat yollarını daha kolay, yaşamla uyum ve ahenk içinde, sevgiyle sürdürebilmeleri için yeni ve ileri teknikler uygulayarak paylaştım. Şükürler olsun ki, her birinin hayatındaki mucizevi dönüşümlere tanıklık ettim ve böylece kendimi daha da geliştirebilmek adına, kâinattan gelen her ilhama kalbimi açtım. Aktif olarak danışmanlık yapmaya devam ederken, "hayatta tesadüfe yer yoktur" sözünü bir kere daha hatırladım ve 2011 yılının Ekim ayında gördüğüm bir rüyadan hareketle, 2012 yılında Astroloji temel seviye ve ileri seviye uzmanlık eğitimimi tamamlayarak, çalışmalarımın içine Astroloji gibi kıymetli bir ilmi de katmış oldum.


Son bir yıldır danışanlarıma, içinde bulundukları zamanın kalitesini, ruhsal yolculuklarının amaçlarını, kendi yaşam potansiyellerini, bugünlerine etki eden atalarından, geçmişlerinden ve ailelerinden aldıkları yaşamsal rolleri ve gelecek zamanın onlar için nasıl bir kalitede geçeceğini, ilişkilerinin güçlü ve zayıf taraflarını, kendileri için en uygun evlilik tarihlerini, iş hayatında geliştirmeleri gereken özelliklerini ve hangi zamanda hangi girişimde bulunmaları gerektiğini aktararak kendi yaşam yolları için doğru zamanda doğru seçimler yapmalarına destek oluyorum.

Çalışmalarıma halen Astroloji eğitimleri ve danışmanlık vererek devam etmekteyim.

 

Daima hatırlayın, "bir düşünce, bir inancı yaratır ve o inanç bir rüyayı gerçek kılar..."

 

Aldığım Eğitimler

Astroloji İleri Seviye Devrim Dölen & Devrim Yılmazer
Kuantum Düşünce Tekniği Uygulayıcılık- R.Şanal
Kuantum Hipnoz-R.Şanal
Rüya Farkındalığı Zeynep Felix Ergen Pekmen
Deeksha Uygulayıcılık-Tuba Küçükaksu
Esma-ül Hüsna Işık Elçi    

Reiki-Nur Eda Kasap

Yaşam Koçluğu-Livcon